reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 3 Pro Black Shark 4

Xiaomi imzalı oyun telefonu Black Shark 4 için yeni detaylar geldi

Xiaomi alt markası Black Shark, yeni bir oyuncu telefonu geliştiriyor. İşte bu model Black Shark 4 için bilgiler gelmeye devam ediyor.

Xiaomi imzalı Black Shark 4, en son bir alışveriş sitesinde görünen “Pro” versiyonu ile ses getirmişti. Halen bu “Pro” sürümün nasıl bir fark taşıdığı bilinmiyor ancak resmi kayıtlara giren modelin FHD+ çözünürlükte bir ekran kullandığı netli kazanmış durumda. Bu kayıtlara 12 GB RAM ile giren Black Shark 4 Pro, elbette Android 11 üzerine kuruluyor ve gücünü Snapdragon 888 işlemciden alıyor. Bu arada hatırlarsınız normal model de geçtiğimiz hafta Google Play Console’a giriş yapmıştı. Eski ile yeni bilgileri harmanladığımız zaman telefon 120W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil üzerine kuruluyor. Şirket verisine göre sadece 15 dakika içerisinde tamamen şarj olabilecek telefon, 120W hızlı şarjı 4.500 mAh’ı pili fiziksel olarak ikiye bölerek sağlıyor. Gücünü beklendiği üzere Snapdragon 888 işlemciden ve en az 8 GB RAM’den alan Black Shark 4, kutusundan abisi gibi Android 11 ile çıkıyor ve 20:9 en-boy oranına sahip Full HD+ çözünürlükte bir ekran üzerine kuruluyor. AnTuTu’dan neredeyse 800 bin puan alan telefon, tasarımsal olarak nasıl görünecek henüz bilinmiyor. Telefon için Xiaomi’nin seçtiği kod ismin “Kaiser” olduğunu da tekrardan hatırlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Shark 4 pazarda yalnız kalmayacak

Çünkü Asus’tan da yakında yeni bir ROG Phone gelecek. Arkasında ufak bir ekran yer alan yeni ROG, sürpriz olmadığı üzere gücünü Snapdragon 888 işlemciden alıyor. Bu modelde de çok merak ediliyor. İki telefonun da Türkiye’de satılmayacağını üzülerek belirtelim.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın