reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 3 Pro Black Shark 4
Xiaomi Black Shark 3 Pro

Xiaomi Black Shark 3 için Türkiye’de satışa çıkan aksesuarlar

Xiaomi Black Shark 3, Xiaomi Türkiye resmi garantisi il artık Türkiye’de de elde edilebiliyor. Model için birçok aksesuar da satılıyor.

Xiaomi destekli Black Shark firmasının beklenen oyun telefonu Black Shark 3, geçtiğimiz günlerde resmi garantili olarak 6.999 TL‘den Türkiye’de de elde edilebilir hale geldi. Xiaomi Türkiye bu oyun telefonunu elbette yalnız bırakmadı. Model ile beraber RGB isteyip istememenize bağlı olarak 399 TL ve 349 TL‘ye satılan iki adet telefon fanı da Türkiye’ye getirildi. Firma bunlarlar da yetinmedi. Türkiye’de artık telefon için hazırlanan 599 TL‘lik Bluetooth kulaklık ile 199 TL‘lik kablolu kulaklık modeli de satılıyor. Firmanın ayrıca telefon için hazırladığı kılıflar da yine Türkiye’de bulunabilen ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca telefon için hazırlanan joystick aksesuarı da tam 599 TL‘den elde edilebiliyor. Telefonu tüm paket halinde almak gerçekten çok pahalı oluyor.

Xiaomi Black Shark 3 ve Black Shark 3 Pro teknik olarak neler sunuyor?

Üstte yer alan model Black Shark 3 Pro tam 7,1 inç AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Normal versiyonda ise 6,6 inç 2400×1080 piksel AMOLED ekran bizleri karşılıyor. Ortak olarak 90 Hz yenileme hızına sahip olan ekranlarda, HDR10+ desteği de bulunuyor. Güçlerini Snapdragon 865 işlemciden alan ve 8 GB / 12 GB RAM + 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri sunulan telefonlar, yüksek güçte sıvı temelli soğutma kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normal modele 65W hızlı şarj destekli 4.720 mAh, Pro’ya ise 65W hızlı şarj destekli 5.000 mAH pil koyan firma, telefonların arkasında 18W hızlı şarj destekli manyetik bir şarj portu da sunuyor. Black Shark 3 serisinin önünde 20 megapiksel selfie kamerası yer alıyor. Arkadaki modülde ise 64 megapiksel + 13 megapiksel + 5 megapiksel kameralar bir araya geliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en çok göz alıcı konsepti