reklamı kapat

POPÜLER

Honor MagicBook dizüstü bilgisayar

Heyecan yaratan dizüstü bilgisayar: Honor Magicbook

Huawei alt markası Honor’un yeni dizüstü bilgisayar modeli ortaya çıktı. Bu model Honor Magicbook, özellikle tasarımıyla ses getirecek gibi görünüyor.

Detaylarına aşağıdaki haberde yer verdiğimiz Honor 9X ve 9X Pro ile aynı etkinlikte tanıtılacak denilen Honor Magicbook, firmanın başındaki isim Zhao Ming tarafından sızdırıldı. Aşağıdaki görseli paylaşan Ming, burada yeni Magicbook‘u da bilerek açık etmiş oldu. Bu görselden anlaşılabileceği üzere yeni dizüstü bilgisayar gerçekten çok ince çerçevelere sahip. Bu açıdan oldukça şık ve modern görünen model, klavyeden çıkan bir ön kamera kullanıyor gibi görünüyor. Dizüstünün teknik detayları henüz bilinmiyor. Ancak kaynaklar Intel i5-8265U işlemci, NVIDIA MX250 ekran kartı, 8 GB RAM ve 512 GB SSD gibi donanımlar göreceğimizi belirtiyor. Görseldeki masada duran telefonun Honor 9X ya da 9X Pro olduğu söylenirken, sol tarafta üstü kapalı bir televizyon modeli bulunuyor. Burada içeriğin mi yoksa televizyonun mu kapatıldığı bilinmiyor. Ancak Huawei ile beraber Honor’u da bir akıllı televizyon geliştirdiği belirtiliyor. Bu televizyonun firmanın ilk çözümü olabileceği tahmin ediliyor.

Honor MagicBook dizüstü bilgisayar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Magicbook dizüstü bilgisayar modeli bütçe dostu olacak

Firmanın diğer ürünlerinde uyguladığı “bütçe dostu” fiyat politikasını bu modelde de sürdürmesi bekleniyor. Modelin Honor 9X ailesiyle beraber 23 Temmuz tarihinde resmi olarak karşımıza çıkacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

İki ekranlı dizüstü