reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow filmindeki Hawkeye gizemi

Marvel stüdyolarının yakında karşımıza çıkartmaya hazırlandığı Black Widow filmine dair gizemli tutum devam ediyor. Bu gizemin yeni odağı ise Hawkeye oldu.

Bildiğiniz gibi yönetmenliğini Cate Shortland‘ın üstleneceği Black Widow’a dair detaylar ufak ufak belli oluyor. Bu konuda en önemli aşama San Diego Comic Con oldu. Başrolünü Scarlett Johansson‘ın üstlendiği filmde ayrıca Florence Pugh, David Harbour, Rachel Weisz ve O-T Fagbenle gibi isimleri göreceğimiz kesinlik kazandı. Tüm bunların yanında Black Widow’un karşısında Marvel’ın başarılı kötülerinden Taskmaster’ın olacağı belli oldu. Gerçek adı Tony Masters olan Taskmaster’ın gelişi hayranları şimdiden heyecanlandırdı.

Black Widow filminde Hawkeye olacak mı?

Belli olan tüm bu detaylara rağmen hala filmin tam olarak neyi konu edeceğini bilmiyoruz. Herkes iyice geçmişe gitmemizi ve Natasha Romanoff‘un geçmişini görmemizi bekliyordu. Böylece onun Hawkeye ile nasıl tanıştığını ve SHIELD’a katılma hikayesini görebilecektik. Fakat yakın zamanda filmin Captain America Civil War ile Avengers Infinity War arasında geçeceğini öğrendik. Bu da beklentilerimizin boşa çıkmasına neden oldu. Buna rağmen karakter Budapeşte’ye dönecek. Merak edilen detayların bir flashback (geriye dönüş sahnesi) ile gösterilmesi mümkün. Bu sebeple Black Widow ‘da Hawkeye‘ı görüp görmeyeceğimiz  Scarlett Johansson‘a soruldu. O da gizemi şu sözlerle sürdürdü: “Dudaklarım mühürlü. Merak ettiklerinizi öğrenmek için filmi beklemeniz gerekecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki teorilerin doğru çıkıp çıkmayacağını öğrenmemiz için 1 Mayıs 2020’e kadar beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı