reklamı kapat

POPÜLER

realme akıllı saat

Realme Watch S Pro akıllı saat ve fazlası tanıtıldı

Türkiye’de aktif olarak yer alan firmalardan Realme, IFA 2020’de Watch S Pro akıllı saat ve fazlasını tanıttı. İşte ilk detaylar;

Kısa süre önce dört yeni telefon lanse eden Realme, IFA 2020’yi de boş geçmedi. Firmadan fuar kapsamında ilk olarak Watch S Pro akıllı saat geldi. Henüz tüm detayları ortaya çıkmayan yukarıda gördüğünüz model, yuvarlak tasarımlı standart bir tasarıma sahip. AMOLED ekran üstüne kurulan saat, Avrupa pazarında satılacak deniyor. Bu açıdan Türkiye ihtimali de olan giyilebilir, bünyesinde iki adet fiziksel kontrol taşıyor ve üst kısımında henüz kesin olmasa da döndürülebilir bir çerçeve taşıyor gibi görünüyor. Bunun haricinde fiyat dahil şimdilik başka hiçbir detay bilinmiyor. Yine özellikleri bilinmeyen Realme Buds Air Pro kablosuz kulaklık modeli de gelmiş durumda. AirPods Pro benzeri bir tasarımı olan ürün, aktif gürültü engelleme taşıyor ve şimdilik sadece beyaz renkte karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme, IFA 2020’de başka ürünler de tanıttı

Bunların da bir akıllı ampül, 360 derece güvenlik kamerası ve 55 inç akıllı televizyon olduğu aktarılıyor. Bu ürünlerin de Watch S Pro ve Buds Air Pro gibi Avrupa pazarında satılacağı aktarılıyor. Ancak Türkiye’ye sadece kulaklık ve saat gelebilir deniyor. Bunun cevabını hepimize zaman gösterecek. Ürünlerin çok yakında iyice detaylanmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen prototip telefon