reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Deco X80

TP-Link Deco X80

TP-Link Tapo E100

TP-Link Tapo E100

TP-Link

TP-Link imzalı yeni akıllı ev ürünleri IFA’da görücüye çıktı

TP-Link, Wi-Fi 6 destekli yeni çözümleri haricinde akıllı ev teknolojilerini IFA Fuarı’nda görücüye çıkardı. Wi-Fi 6 ile Mesh teknolojilerini bir arada sunan TP-Link Deco X80, performansıyla dikkat çekiyor.

Advertisement

5G, Wi-Fi 6 ve Mesh teknolojilerini barındıran Deco X80, çok yüksek hızda kablolu ve kablosuz ağ oluşturuyor.  Şirket, Avira ile ortaklaşa geliştirdikleri HomeShield çözümünü de duyuruyor. Wi-Fi yönlendiriciler ve Deco Mesh Wi-Fi sistemleriyle birlikte satışa sunulacak olan ve IoT (Nesnelerin İnterneti) güvenliği konusunda uzman olan Avira tarafından desteklenen HomeShield, ev ağ güvenliği konusunda göze çarpıyor.

TP-Link, IFA’da Tapo serisi akıllı ev çözümlerini de tanıtıyor. Tanıtılan ürünler arasında en dikkat çekici olanı ise akıllı radyatör vanası. Tapo E100 model akıllı radyatör vanası Tapo uygulaması ile her yerden kolayca radyatörleri yönetmeyi sağlıyor.  Akıllı kontrol, sıcaklık çizelgesi, açık pencere algılama gibi gelişmiş özelliklerle konforun yanı sıra enerji tasarrufu da sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link yepyeni bir markaya imza atıyor: VIGI

TP-Link’in IFA’daki önemli bir sürprizi de yeni alt markası VIGI. Kurumsal pazarda şirketin kararlılığının bir göstergesi olan VIGI, profesyonel güvenlik teknolojileri üretecek. VIGI’nin ilk aşamada ortaya çıkan ürünleri ise kurumsal güvenlik kameraları. VIGI, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyacını karşılayacak ve küçük işletmelere uygun fiyatlı güvenlik teknolojileri sunmayı hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Android dünyasına Xbox oyunlarını getiren servis