reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link

TP-Link’ten Wi-Fi 7 destekli yeni cihazlar

TP-Link, Wi-Fi 7 destekli yeni cihazlarını görücüye çıkarttı. Archer BE900 ve BE550 modellerinin yanı sıra yeni eklenen giriş seviyesi Wi-Fi 7 yönlendirici modeli olan B230 da lanse edildi.

Oyunculara yönelik tasarlanana TP-Link Archer GE800, RE655BE, RE550BE ve RE800BE sinyal genişleticiler de TP-Link’in duyurduğu yeni ürünler arasında yer alıyor. Şirketin güçlü ve güvenli mesh ailesi olan Deco serisinin Wi-Fi 7 teknolojili modelleri de (Deco BE65, BE65-5G ve BE85) diğer Wi-Fi 7’li ürünler arasında karşımıza çıkıyor. TP-Link aynı zamanda Tapo akıllı ev çözümlerini de lanse etti.  IFA Fuarı’nda Matter standardı desteğine sahip modeller dikkat çekti.  2019 yılı sonunda akıllı ev çözümleri üreticilerinin birçoğu tarafından benimsenen ortak bir standart olarak ortaya çıkan Matter, akıllı ev ürünlerinin kullanımını daha rahat hale getirmeyi amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link çok sayıda yeniliği yakında kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor

Matter standardına destek veren TP-Link, bu standardı destekleyen akıllı priz, akıllı ampul ve hub’larını IFA’da sergiledi. Kameralar, kapı zilleri, akıllı aydınlatma ürünleri, sensörlerin yanı sıra yeni bir ürün kategorisi olarak güneş panelleri de fuarda yer aldı. Yeni cihazların satış tarihleriyle ve Türkiye fiyatlarıyla ilgili detaylar henüz açıklanmadı. Yeni cihazlarla ilgili bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın