reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Tansiyon ölçebilen Samsung Galaxy Watch 5 Pro için yeni avantajlı fiyat [Eylül 2023]

Geçtiğimiz yıl satışa çıkan Samsung Galaxy Watch 5 Pro modelinin fiyatı geriledi. Bünyesinde barındırdığı özelliklerle dikkat çeken telefon sağlam gövdesiyle de göze çarpıyor. Uzun pil ömrüyle de fark yaratan telefonda safir ekran kullanılıyor.

Bu malzeme sayesinde saatin ekranı çizilmere karşı mukavemet gösteriyor. Pil kapasitesi 590 mAh olan saatin gövdesinde titanyum malzemesi bulunuyor. Ailenin bir diğer üyesi Galaxy Watch 5’te ise alüminyum bir malzeme kullanılıyor. MIL-STD-810H sertifikası Galaxy Watch 5 ailesini piyasadaki en dayanıklı saatler arasına katıyor. Bir önceki seride olduğu gibi yuvarlak ekranla gelen yeni modellerden standart versiyon 40 mm ve 44 mm olarak satılıyorken, Pro versiyon sadece 45 mm olarak satın alınabiliyor. Galaxy Watch 5’in 44 mm’lik modeli 9,8 mm kalınlığında iken Pro versiyon 10,5 mm kalınlığında. Akıllı saat aynı zamanda IP68 sertifikasına da destek veriyor. Model havuzda veya denizde rahatlıkla kullanılabiliyor. Akıllı saat 50 metrelik suya dayanıklılık derecesine sahip. Akıllı saatte yer alan Bioactive sensör aynı zamanda vücut analizi özelliğine de destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 5 Pro sağlık açısından önemli özelliklerle geliyor

Piyasada satılan akıllı saat modellerinde görmediğimiz bu özellik genellikle akıllı tartılarda kullanılıyor. Bu özellik sayesinde akıllı saat vücut yağı, iskelet kası, vücut yağı, BMI ve vücut suyu gibi ölçümler yapabiliyor. Bu özelliğin çalışabilmesi için iki parmağın saatin yanında yer alan tuşlara dokundurulması gerekiyor. Piyasada daha yüksek fiyat etiketine sahip olan saat yapılan indirimle şu anda 5.998 TL‘ye satılıyor.
samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın