reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Samsung Galaxy Watch 5 Pro akıllı saat için 7.350 TL’lik fiyat avantajı [Aralık 2023]

Samsung Galaxy Watch 5 Pro akıllı saatin fiyatı yeniden geriledi. Fiyat/performans odaklı akıllı saat sağlam gövdesi ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Cihazda çoğu akıllı saatte olduğu gibi safir ekran bulunuyor.

Çizilmelere karşı mukavemet gösteren saatteki pil kapasitesi ise 590 mAh. Saatin gövdesinde titanyum malzeme yer alıyor.  Ailenin bir diğer üyesi Galaxy Watch 5’te ise alüminyum bir malzeme kullanılıyor. MIL-STD-810H sertifikası Galaxy Watch 5 ailesini piyasadaki en dayanıklı saatler arasına katıyor. Bir önceki seride olduğu gibi yuvarlak ekranla gelen yeni modellerden standart versiyon 40 mm ve 44 mm olarak satılıyorken, Pro versiyon sadece 45 mm olarak satın alınabiliyor. Galaxy Watch 5’in 44 mm’lik modeli 9,8 mm kalınlığında iken Pro versiyon 10,5 mm kalınlığında. Akıllı saat aynı zamanda IP68 sertifikasına da destek veriyor. Model havuzda veya denizde rahatlıkla kullanılabiliyor. Akıllı saat 50 metrelik suya dayanıklılık derecesine sahip. Akıllı saatte yer alan Bioactive sensör aynı zamanda vücut analizi özelliğine de destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 5 Pro modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Piyasada satılan akıllı saat modellerinde görmediğimiz bu özellik genellikle akıllı tartılarda kullanılıyor. Bu özellik sayesinde akıllı saat vücut yağı, iskelet kası, vücut yağı, BMI ve vücut suyu gibi ölçümler yapabiliyor. Bu özelliğin çalışabilmesi için iki parmağın saatin yanında yer alan tuşlara dokundurulması gerekiyor. Piyasadaki fiyatı 12.999 TL olan saat yapılan indirimle şu anda 5.649 TL‘ye satılıyor.

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER