reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer AX73
TP-Link Archer AX73

Wi-Fi 6’lı yeni yönlendirici: TP-Link Archer AX73

TP-Link Wi-Fi 6’lı yeni çözümünü duyurdu. TP-Link Archer AX73 olarak adlandırılan yönlendirici tasarımı ve güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Yönlendiricinin bu ay içerisinde Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Ürün üzerinde yer alan balık sırtı görünüm, havalandırma ızgaraları olarak işlev görüyor. Daha fazla havalandırma alanı, cihazın daha az ısınmasını ve tam kapasite çalışmasını sağlıyor.

Cihaz üzerinde altı adet anten yer alıyor. Bu antenlerin yanı sıra yüksek hızlı ön-uç modül (FEM), hüzmeleme teknolojisi, 4T4R yapıları sayesinde evin her yerine Wi-Fi sinyalleri güçlü bir şekilde ulaştırılabiliyor. Yeni yönlendiricide TP-Link’in Mesh teknolojisi olan OneMesh desteği de bulunuyor. Başka bir OneMesh destekli ağ ürünü ile birlikte kullanıldığında aynı ağ adı ve şifre ile
kesintisiz bir Mesh ev ağı oluşturabiliyor. TP-Link’in yeni ve gelişmiş güvenlik paketi olan HomeShield yüklü olan yönlendirici, hızlı, daha yüksek kapasiteli ve güvenli bir ev ağı oluşturmayı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer AX73 satış fiyatı ne olacak?

Tether uygulaması ile kurulumu da son derece kolay olan Archer AX73, Android ve iOS destekli bu uygulama ile akıllı telefonlar üzerinden kolayca yönetilebiliyor. 4 adet Gigabit LAN, 1 adet Gigabit WAN, 1 adet USB 3.0 bağlantı noktaları ile farklı cihazların ağa yüksek hızda dahil olmasını sağlayan Archer AX73, Şubat ayı içinde 165 dolardan satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir

Çok pahalı model Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor?