reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer AX53

Türkiye fiyatı açıklanan Wi-Fi 6 destekli yönlendirici: TP-Link Archer AX53

 - Güncelleme: 14 Mart 2022 14:12

TP-Link, Wi-Fi 6 destekli yeni yönlendiricisini satışa sundu. TP-Link Archer AX53, çok sayıda cihazın ağa bağlı olduğu ev kullanıcılarına hitap ediyor. Cihaz, ağın hızını, kapsama alanını ve kapasitesini artırıyor.

Yönlendirici 5 GHz bandında 2.402 Mbps, 2.4 GHz bandında ise 574 Mbps olmak üzere toplam 3.000 Mbps hızlara ulaşabiliyor. Yönlendirici bununla birlikte daha fazla cihazın eşzamanlı olarak ağa bağlanmasını destekleyen OFDMA teknolojisine de sahip. Bu sayede daha eski Wi-Fi teknolojilerine oranla ağ kapasitesi dört kat artmış oluyor. Cihaz üzerinde yüksek kazançlı dört anten yer alıyor. Bu antenler ve üründe yer alan Beamforming (hüzmeleme) teknoloji sayesinde evde çok daha geniş bir alana Wi-Fi sinyalleri güçlü bir şekilde ulaşabiliyor. Daha önceki TP-Link cihazlarında gördüğümüz gibi yönlendiricide HomeShield güvenlik paketi de mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer AX53 yönlendiricinin Türkiye fiyatı ne kadar?

Bu paket hem ağın ve bağlı cihazların, hem de aile üyelerinin internetteki güvenliğini sağlıyor. Yönlendirici çocukların uygunsuz içeriklerden korunmasına da imkan tanıyor. Yeni bir cihaz ağa bağlandığında telefona bildirim gönderen yeni bağlantı bildirimi ve yazılımları her zaman güncel tutmayı sağlayan kolay ürün yazılım yükseltmesi özellikleri de yer alıyor. WPA3 desteğiyle gelen Archer AX53 OneMesh desteğine de sahip. Cihazın Türkiye’deki fiyatı ise 89 dolar.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın