reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer C24

Performansıyla dikkat çeken yönlendirici: TP-Link Archer C24

TP-Link, tasarımıyla dikkat çeken yeni yönlendiricisini piyasaya sundu. TP-Link Archer C24 isimli cihaz, 115 mm’lik boyutuyla yer işgal etmeden her ortamda kullanılabiliyor.

802.11ac serisinde giriş seviyesi bir yönlendirici olan Archer C24, çift bant desteği, geniş kapsama alanı ve yüksek bağlantı hızıyla göze çarpıyor. Çift bağlantı desteği sunan cihaz, e-posta, web’de gezinti gibi basit uygulamalar için 2.4 GHz, film izleme ve oyun oynama gibi uygulamalar içinse 5 GHz bandı kullanıyor. Archer C24, 2.4 GHz bandında 300 Mbps, 5 GHz bandında ise 433 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Cihaz Wi-Fi kapsama alanında da yüksek performans sunuyor. Cihaz üzerinde yer alan dört adet yüksek kazançlı anten, standart bir evin her noktasına Wi-Fi sinyallerini ulaştırabiliyor. Antenlerin çapraz olarak konumlanması, çok yönlü bir kapsama sunuyor. Archer C24, kullanıcılara üç farklı mod sunuyor. Üründe standart olan yönlendirici modunun haricinde rişim noktası ve menzil genişletici modları da yer alıyor. Kullanıcılar Wi-Fi gereksinimlerine göre bu modları tercih edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer C24 uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Archer C24 yönlendirici TP-Link’in Tether uygulamasıyla kurulup yönetilebiliyor. Pek çok dayanıklılık testinden (sürekli iletim testi, sağlamlık testi, zorlu ortam testi, RAM stres testi, kapasite testi, flash testi) geçmiş olan Archer C24’ün Türkiye’deki fiyatı ise yaklaşık 33 dolar.

İlginizi Çekebilir

Android dünyasına Xbox oyunlarını getiren servis