reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link'ten uygun fiyata akıllı priz paketi

TP-Link’ten uygun fiyata akıllı priz paketi

TP-Link, akıllı prizin avantajlı paketini satışa sundu. Küçük tasarımı ile az yer kaplayan ve kolay kullanıma sahip TP-Link Tapo P100 model akıllı prizi artık 4’lü paket olarak almak mümkün.

Böylece evde birden fazla akıllı priz kullanmak isteyen kullanıcılar tek tek Tapo P100’ü almak yerine, daha avantajlı fiyatla bu dörtlü paketi tercih edebiliyor.

Dört akıllı prizden oluşan paketin tavsiye edilen satış fiyatı 419 TL. Tek priz fiyatı ise 129 TL. Dört adet prizden oluşan Tapo P100 avantajlı paket, ortalama bir evin akıllı priz ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor.

Prize takılıp kullanılan tüm cihazlar Tapo P100 akıllı prize bağlanarak her yerden açılıp kapatılabilir hale geliyor. Abajur, kombi, hava nemlendirici, çay-kahve makinesi, ütü gibi tüm cihazları ister akıllı telefon üzerinden ve nerede olunursa olunsun açıp kapatmak; isterse önceden programlayıp günün belli saatlerinde otomatik açılıp kapanmalarını sağlamak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Tapo P100 kurulumu nasıl?

iOS ve Android destekli Tapo uygulaması ile Tapo P100’e bağlı tüm cihazlar uzaktan kontrol edilebiliyor. Yine aynı uygulama ile programlama yapılabiliyor. Ayrıca cihaza bağlı elektronik cihaz için geri sayım sayacı listeleri de oluşturmak mümkün. Tapo P100 akıllı priz, kolay kurulup çalıştırılıyor. Ürünü prize takıp Tapo uygulamasını akıllı telefona indiriliyor ve buradan adımları izleyerek birkaç dakika içinde cihaz aktif hale getirilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Android dünyasına Xbox oyunlarını getiren servis