reklamı kapat

POPÜLER

Ekooter elektrikli scooter

Bisiklet formunda, katlanabilir elektrikli scooter: Ekooter [Video]

Elektrikli bisiklet formunda bir elektrikli scooter modeli karşımızda. Ekooter isimli bu ürün katlanabilir yapısıyla dikkat çekiyor.

Birçok elektrikli scooter modelinin aksine Ekooter bisiklet formunu benimsiyor. Bu ürün pedalları olmamasına rağmen bir seleye sahip ve bu açıdan konforlu bir yolculuk sunabiliyor. Boyutları açık halinde ufak olan ancak katlanabilir olduğundan daha da kompakt hale gelebilen Ekooter, aynı zamanda bir valiz gibi çekerek taşıma özelliğine de sahip. Modelin tam kapalı hali otomobil bagajında taşıma, bu valiz benzeri taşıma modu ise toplu taşımaya biniş için çok güzel görünüyor. Farklı renk seçenekleri olan kişisel ulaşım aracının geçelim teknik detaylarına. Ekooter bünyesinde yer alan 350W elektrik motoruyla 25 km/s hıza çıkabiliyor ve kullanıma göre değişmesine rağmen 100 km menzil getiriyor. Burada modelin bir “Lite” sürümü de bulunuyor. Bu versiyon ise 64 km kadar menzil getiriyor. Samsung imzalı pili çıkarılabilen elektrikli scooter, firmaya göre havacılık sınıfı alüminyum gövde üzerine kuruluyor. Modelin ağırlığı 18 kg seviyesinde yer alıyor. Lite sürüm ise 15 kg seviyesinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ekooter elektrikli scooter kullanışlı duruyor

Şu an Indiegogo üzerinde destek aramaya çıkan model, yapılacak en az 714 dolar bağış ile elde edilebiliyor. Bu fiyatın gerçek satışta 1.291 dolar seviyesine çıkacağı aktarılıyor. Fiyatı genel olarak yüksek olan ürünün tanıtım videosunu sayfanın en üstünde izleyebilirsiniz.