reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Mini

iPhone 12 Mini boyutlarını tam olarak görebileceğiniz video [İzle]

iPhone 12 ailesinin “Mini” modeli iPhone 12 Mini için erken bir video geldi. Bu sürpriz videoda modelin boyutları açıkça görülüyor.

iPhone 12 ailesinden şu an sadece 12 ve 12 Pro satışta yer alıyor. Ailenin 12 Pro Max ile beraber yakında çıkacak en çok dikkat çeken üyelerinden birisi ise en alta konumlandırılan iPhone 12 Mini modeli. Bu telefon hatırlamak adına 5,4 inç bir Super Retina XDR OLED ekran üzerine kuruluyor ve genel olarak ufak telefon isteyenleri fazlasıyla memnun ediyor. Yukarıda izleyebileceğiniz bahsettiğimiz video ise bu 5,4 inç ekranlı cihazın ne kadar ufak olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Büyüyen telefon boyutları göz önüne alındığı zaman çok ufak sayılan 12 Mini, bu açıdan yıllardır “modern bir ufak telefon istiyoruz” diyenleri fazlasıyla heyecanlandırıyor. Bu videonun nasıl çekilebildiği ya da daha doğrusu bu telefona nasıl ulaşıldığı ise gerçekten büyük bir merak konusu. Merakla beklenen 12 Mini için daha yurt dışındaki büyük teknoloji YouTuber’larından dahi inceleme videoları gelmemiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Mini dahil ailenin fiyatları nasıl?

Apple’dan yapılan resmi açıklamaya göre yeni telefonlardan iPhone 12 Mini’nin başlangıç fiyatı (64 GB) 699 dolar seviyesinde. iPhone 12 için başlangıç fiyatı (64 GB) 799 dolar seviyesinde. iPhone 12 Pro için başlangıç (128 GB) 999 dolar, iPhone 12 Pro Max ise 128 GB için 1.099 dolardan başlıyor. Telefonların halen Türkiye fiyatları belli değil.

Bunlarda resmi tanıtım videoları: