reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Tapo P100

TP-Link Tapo P100 akıllı prize yeni paket seçeneği

Uygun fiyatı ve kolay kullanımıyla dikkat çeken TP-Link Tapo P100 akıllı priz Türkiye’de satışa sunuldu. Akıllı prizin tekli ve dörtlü paketinden sonra ikili paketi de kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Geçtiğimiz yıl satışına başlanan Tapo P100 akıllı priz, kısa sürede akılı ev çözümleri pazarında iyi bir yer elde etti. Bu nedenle sonbahar aylarında 4’lü avantajlı paketi satışa sunulan ürünün, şimdi de iki prizden oluşan paketi raflarda yerini aldı. Yeni satışa sunulan ikili Tapo P100 paketinin fiyatı ise 31,50 dolar.  Tapo P100’un tek birimli paketinin fiyatı ise 17,50 dolar. Herhangi bir elektrikli cihaz, akıllı prize bağlandığında uzaktan açılıp kapanma, programlanma gibi özelliklere kavuşuyor. Akıllı telefonlar üzerinden her yerden, her zaman akıllı priz ve bağlı olan cihaz yönetilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Tapo P100 elektrikli cihazlarla uyumlu çalışıyor

Tapo P100 akıllı prize abajur, kombi, hava nemlendirici, çay-kahve makinesi, ütü, elektrikli ısıtıcı gibi tüm elektrikli cihazlar bağlanabiliyor. Android ve iOS destekli Tapo uygulaması ile Tapo P100’e bağlı tüm cihazlar uzaktan kontrol edilebiliyor. Ayrıca cihaza bağlı elektronik aletler için geri sayım sayacı listeleri de oluşturmak mümkün.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu