reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno 4

OPPO önemli bir başarıya imza atıyor

Counterpoint Research dikkat çekici bir araştırma paylaştı. Yapılan araştırmaya göre OPPO, Çin’de en büyük akıllı telefon markası oldu.

Huawei’yi geride bırakan OPPO, önemli bir başarıya imza attı. Huawei’nin ABD’de uygulanan ambargo öncesine kadar Çin’de lider olduğunu hatırlatmakta yarar var. Huawei, 2019’un üçüncü çeyreğinde akıllı telefon satışlarında yüzde 42,4’lük bir pazar payına sahipti. Counterpoint Research’ün yaptığı tahminlere göre bu pazar payı yüzde 16 oranında geriledi ve OPPO liderliği ele geçirdi. Ocak ayı verilerine göre OPPO, Çin pazarının yüzde 21’ine sahip oldu.Çin pazarına bakıldığında listede ikinci sırayı Vivo markası alıyor. Vivo, Çin pazarında yüzde 20’lik bir pazar payına sahip.  Bu şirketleri Apple ve Xiaomi takip ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO, Reno ve A serisi modellerle yükselişe geçiyor

Reno akıllı telefonlarına olan ilginin Çin’de yüksek olduğunu belirten kaynaklar şirketin uygun fiyata güçlü performansa sahip akıllı telefonlar sunduğunu belirtiyor. Orta segmente konumlanan A serisinin de OPPO’nun ürün portföyünü güçlendirdiği ifade ediliyor. Şirket önümüzdeki günlerde Find X3 modelini tanıtmaya hazırlanıyor.  LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz telefonla ilgili tüm detayları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu