reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Tapo P100

Mobil cihazlarla uyumlu akıllı priz: TP-Link Tapo P100

TP-Link, daha uygun fiyatlı yeni akıllı ev serisi olan Tapo’nun akıllı prizini Türkiye’de satışa sundu. TP-Link Tapo P100 model akıllı priz, küçük tasarımı ile az yer kaplıyor ve kolay kurulup kullanılıyor.

Tapo P100’e takılan tüm elektrikli cihazlar, akıllı telefonlar üzerinden her yerden kolayca açılıp kapanabiliyor. Abajur, vantilatör, hava nemlendirici, çay-kahve makinesi gibi tüm cihazlar akıllı priz sayesinde akıllı telefon üzerinden kontrol edilebiliyor. Kullanıcılar kontrol desteği için Android ve iOS destekli Tapo uygulamasından yararlanıyor. Uygulama ile programlama yapmak da mümkün. Akıllı prizi kullanmak için başka herhangi bir cihaz, hub vb gerekmiyor. TP-Link Tapo P100 akıllı priz, sesli komut özelliğine de sahip. Google Asistan ve Amazon Alexa destekli olan akıllı priz, ses ile de yönetilebiliyor. Örneğin, “iki dakika sonra tost makinesini çalıştır”, “ışığı kapat” gibi sesli komutlar ile cihazlar açılıp kapanabiliyor. Aynı zamanda küçük tasarımı sayesinde priz üzerinde az yer kaplıyor. Bitişik prizlerde de az yer kapladığı için rahatça kullanılabiliyor; yandaki prize taşma yapmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tapo P100’ün son derece güvenli bir ürün olduğu belirtiliyor. Hem TP-Link laboratuvarlarının sıkı kalite kontrollerinden geçerek üretiliyor, hem de küresel otoriteler tarafından sertifikalandırılıyor. Ürün, yanma tehlikesini en aza indirmek için ABS alev geciktirici malzemelerden üretilmiş durumda. Prizin sürgülü güvenlik kapağı elektrik çarpmalarını önlüyor.

TP-Link Tapo P100 satış fiyatı ne kadar?

TP-Link’in yeni akıllı ev serisi olan Tapo’nun ilk akıllı prizi Tapo P100’ün Türkiye’deki fiyatı ise 17,5 dolar.

İlginizi çekebilir

Dikey katlanabilen Samsung Galaxy Z Flip Oscar Ödülleri’nde ortaya çıktı