reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Merakla beklenen Xiaomi Redmi Note 9 Pro gün ışığına çıktı

Redmi Note 7 Pro ve Redmi Note 8 Pro modelleriyle yüksek satış başarısına ulaşan Xiaomi bu iddiasını Xiaomi Redmi Note 9 Pro modeliyle de sürdürmeye kararlı.

Uygun fiyata hem şık bir tasarım hem de güçlü bir performans sunmasını beklediğimiz telefonun taslak tasarımı ortaya çıktı. Sızıntılarıyla ün yapmış bir isim olan Ben Geskin, telefona ait olduğu söylenen taslak tasarımı sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Paylaşılan fotoğrafa bakıldığında telefon tasarımıyla amiral gemisi telefonlara kafa tutacağa benziyor. Samsung telefonlarda olduğu gibi Redmi Note 9 Pro’da da ekran delikli bir ön kamera yer alıyor. Çerçevesiz ekran deneyimini yaşatmak için kameranın sol üst kısımda yer aldığı ve kameranın ufak bir boyutta olduğu görülüyor. Etkileyici bir tasarıma sahip olan telefonda dörtlü kamera sistemi yer alıyor. Geniş açı kameranın dışında ultra geniş açı, telefoto ve derinlik kameralarının yer almasını beklediğimiz telefonun sunacağı kamera performansını merak ediyoruz. Ön ve arka tarafı Gerilla Glass 5 ile geleceği söylenen telefonda USB-C ve 3,5 mm kulaklık girişinin de yer alması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ne zaman tanıtılacak?

Merakla beklenen telefon 12 Mart’ta resmen görücüye çıkacak. Telefonla ilgili tüm detayları 12 Mart’ta sizlere aktaracağız, LOG’u takip etmeye devam edin. Bu arada Redmi Note 8 Pro hakkındaki detaylı incelemeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefonu, hem de her açıdan!