reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer C5

PC’leri yüksek Wi-Fi hızlarına ulaştıran adaptör: TP-Link Archer T5E

TP-Link, masaüstü bilgisayarların Wi-Fi performansını artıran yeni PCIe adaptörünü satışa sundu. TP-Link Archer T5E adını taşıyan adaptör, 802.11AC desteğiyle geliyor.

Cihaz hem yüksek Wi-Fi hızı hem de geniş kapsama alanı sunuyor. Archer T5E adaptör 5 GHz bandında 867 Mbps, 2.4 GHz bandında ise 300 Mbps olmak üzere toplamda 1.167 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. 2.4 GHz bandında e-posta ya da internette sörf gibi uygulamalar çalıştırılırken, 5 GHz bandı ise online oyun, HD film izleme gibi yüksek hız gerektiren uygulamalara ayrılabiliyor. PCI Express adaptörü, Bluetooth 4.2 desteğine sahip. Bluetooth 4’e göre 2.5 kat daha yüksek hız ve 10 kat daha fazla paket kapasitesi sağlanıyor.

TP-Link Archer C5 Türkiye satış fiyatı ne kadar?

TP-Link Archer T5E adaptör, Wi-Fi hızını yükseltmesinin haricinde kapsama alanını da genişletiyor. Adaptörün üzerinde yer alan harici iki adet yüksek kazançlı anten, Wi-Fi sinyallerinin gücünü artırarak daha uzak mesafelere iletebiliyor. Güvenliği de ihmal etmeyen adaptör, WPA/WPA2 şifreleme ile verileri siber saldırılardan koruyor. Archer T5E PCIe adaptör, kutuda yer alan ek aparat ile mini kasalı bilgisayarlara da monte edilebiliyor. Archer T5E’nin Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı ise 50 dolar.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli