reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer TX50E

PC’leri Wi-Fi 6 bağlantısına taşıyan adaptör: TP-Link Archer TX50E

TP-Link, PC’leri kolayca Wi-Fi 6 teknolojisine taşıyan yeni adaptörünü satışa sundu. TP-Link Archer TX50E olarak adlandırılan PCIe adaptörü, özellikle online oyun oynayanların tercih edeceği bir çözüm.

Archer TX50E bununla birlikte Bluetooth 5.0 teknolojisine de destek veriyor. Cihaz 5 GHz bandında 2.402 Mbps hızlara ulaşabiliyor. Adaptör bu yüksek kablosuz hızın yanı sıra yüzde 75 daha düşük gecikme süresi ile oyun keyfini artırıyor.

Archer TX50E’nin üzerinde iki adet yüksek kazançlı anten bulunuyor. 360 derece dönebilen bu antenler yardımıyla Wi-Fi kapsama alanı genişliyor. Intel Wi-Fi 6 yonga setini bünyesinde barındıran cihaz yüksek performanslı ve güvenilir bir bağlantı deneyimi vadediyor. Cihaz aynı zamanda yüksek güvenlik özelliğine de sahip. En yeni Wi-Fi güvenlik protokolü olan WPA3 desteği sayesinde daha güvenli şifreleme sağlıyor ve ağı korsanlara karşı koruyor. Archer TX50E’de OFDMA ve MI-MUMO gibi özellikler de yer alıyor. Bu özellikler sayesinde aynı anda çok sayıda cihaza destek veren bir ağ oluşturuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer TX50E Türkiye fiyatı ne kadar?

Archer TX50E, PC’ye Bluetooth üzerinden bağlanan kulaklık, kumanda, klavye gibi cihazların bağlantı hızını artırıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi, bir önceki teknolojiye göre bağlantı hızını 2 kat, kapsama alanını ise 4 kat genişletiyor. Özelleştirilmiş ısı emici sayesinde termal enerjiyi verimli bir şekilde dağıtan cihazın Türkiye’deki fiyatı ise 80 dolar.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın