reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer T4U

Güçlü performans arayanlara Wi-Fi USB adaptör: TP-Link Archer T4U

Piyasaya sunduğu başarılı Wi-Fi ürünleriyle adından söz ettiren TP-Link, gelişmiş Wi-Fi teknolojileriyle donatılmış, yüksek performanslı Archer T4U Wi-Fi USB adaptörü yeniledi. Yeni kasasıyla Archer T4U hem yüksek Wi-Fi hızı hem de daha geniş kapsama alanı sunuyor.

Kablosuz AC teknolojisi, Archer T4U’nun önceki kablosuz N standardına göre 3 kat daha hızlı bağlantılar sağladığı anlamına geliyor. Yüksek hızlı Wi-Fi (5GHz bantta 867 Mbps ve 2.4GHz bantta 400Mbps’ye kadar) sayesinde Archer T4U’nun gecikmesiz HD video akışı ve gecikmesiz çevrimiçi oyun vadediyor. İki yüksek kazançlı antene sahip Archer T4U, tipik kablosuz adaptöre kıyasla Wi-Fi aralığını ve kapsama alanını büyük ölçüde genişletiyor. Evlerde dengeli bir Wi-Fi ağı, ideal bir internet deneyimi yaşatıyor.

MU-MIMO teknolojisi sayesinde Archer T4U, uyumlu bir MU-MIMO router ile çalışırken tüm ağın verimliliğini artırarak eşzamanlı iki veri akışı sağlayabiliyor. En yeni USB bağlantı standardı olan USB 3.0 ile 4.8Gbps’ye kadar hızlı veri aktarımı sunan cihaz USB 2.0’dan 10 kat daha hızlı veri aktarımı yapabiliyor.

TP-Link Archer T4U’nun TÜrkiye fiyatı ne kadar?

TP-Link Archer T4U, önümüzdeki günlerde Türkiye’de piyasaya sunulacak. Cihazın Türkiye fiyatı ise henüz belli değil. TP-Link Archer T4U’nun Türkiye fiyatı belli olduğunda sizlere aktaracağız, bizi takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm