reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer T3U

Kendisi küçük performansı büyük Wi-Fi USB adaptör: TP-Link Archer T3U

TP-Link, küçük boyutuna karşı güçlü özelliklere sahip yeni kablosuz USB adaptörünü duyurdu. Archer T3U adlı adaptör, MU-MIMO teknolojili, çift bantlı ve bu sayede yüksek Wi-Fi hızları sunuyor.

Kablosuz AC teknolojisi, Archer T3U’nun önceki Kablosuz N standardı ile 3 kata kadar daha hızlı bağlantılar sunduğu anlamına geliyor. Yüksek hızlı Wi-Fi (5 GHz bant üzerinden 867 Mb/sn’ye ve 2,4 GHz bant üzerinden 400 Mb/sn’ye kadar), Archer T3U’nun HD video akışa almadan gecikmesiz çevrimiçi oyunlara ve web’de gezinme deneyimine kadar tüm çevrimiçi etkinliklerini destekliyor.

Archer T3U, normal USB adaptörden daha küçük boyutta, akıllı bir tasarıma sahip. Yalnızca tüm USB portlara uymakla kalmaz, taşıması da çok daha kolaydır; bu da onu çoğu kullanım senaryosu için kullanışlı bir hale getiriyor.

En son USB bağlantı standardı olan USB 3.0 sayesinde, 4,8 Gb/sn’ye kadar olağanüstü hızda veri aktarımı deneyimi elde etmek mümkün. USB 3.0, USB 2.0’dan 10 kat daha hızlı veri aktarımı sağlarken USB 2.0 ile de geriye dönük uyumludur. 802.11ac Wi-Fi ile birlikte USB 3.0, Archer T3U’yu HD akışa alma, çevrimiçi oyun ve büyük dosya indirme işlemleri için ideal hale getiriyor.

MU-MIMO teknolojisi ile Archer T3U, iki eşzamanlı veri akışı sağlayabiliyor ve böylece uyumlu bir MU-MIMO yönlendirici ile çalışırken ağın tamamının verimliliğini ve üretimini artırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer T3U’nun fiyatı belli mi?

TP-Link Archer T3U’nun Türkiye fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm