reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer C58HP

Güçlü antenli yönlendirici: TP-Link Archer C58HP

TP-Link, özellikle güçlü antene sahip ağ ürünü isteyenlere yönelik yeni bir yönlendiriciyi (router) satışa sunuyor. Çift bant desteği bulunan TP-Link Archer C58HP model yönlendirici, büyük antenleri ve farklı tasarımı ile dikkat çekiyor.

Archer C58HP, tüm ağ ihtiyaçlarınız için iki Wi-Fi bandı sağlıyor. Eski cihazlarla web’de gezinme gibi gündelik kullanımlar için 2,4 GHz Wi-Fi bandında 450 Mb/sn idealken,HD akışa alma ve gecikmesiz oyun deneyimi için ise 5 GHz bantta 867 Mb/sn idealdir.  Yükseltilmiş donanımı sayesinde Archer C58HP, kolayca standart yönlendiricilerden çok daha yüksek performans göstererek genişletilmiş kablosuz kapsama alanı ve bağlantılar sağlıyor. Archer C58HP’den gelen sinyal, duvarları ve engelleri geçtikten sonra bile gücünü koruyabiliyor. Böylece Wi-Fi ölü noktalarının ortadan kalkmasına yardımcı olunur ve kablosuz sinyalinizin uzun mesafelerde de istikrarlı kalması sağlanıyor. Archer C58HP, kablosuz yönlendirici görevi görmenin yanı sıra, menzil genişletici veya kablosuz erişim noktası görevi de görerek her durumda ihtiyaç duyduğunuz esnekliği size sağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı telefon desteği

Sezgisel web arayüzü ve güçlü Tether Uygulaması, yönlendiricileri dakikalar içinde ayarlamanıza olanak sağlar. Tether aynı zamanda herhangi bir Android veya iOS cihazını kullanarak ebeveyn kontrolleri ve erişim kontrol ilkeleri de dahil olmak üzere ağ ayarlarınızı yönetmenizi de sağlıyor. Kısa bir süre içerisinde Türkiye’de piyasaya sunulacak cihazın fiyatı ise henüz belli değil.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm