reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer C60

Wi-Fi hızını üç kat artıran yönlendirici: TP-Link Archer C60

TP-Link, Wi-Fi hızlarını üç kat artıran 802.11ac destekli yeni bir yönlendiricisi Archer C60’ı piyasaya sundu. Archer C60 model yönlendirici, çift kanallı, beş antenli, güçlü bir ürün ve özelliklerine oranla uygun bir fiyata sahip.  Hızlı ve güçlü Wi-Fi sunan cihaz, çift kanal desteği sayesinde hem yüksek hız gerektiren uygulamaları hem de e-posta gibi daha basit işlemleri aynı anda, Wi-Fi performansını etkilenmeden yapabiliyor. 

2.4 GHz kanalında 450 Mbps, 5 GHz kanalında ise 867 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen yönlendirici, 3×3 MIMO teknolojisi sayesinde eşzamanlı olarak online oyun, HD video gibi uygulamaları kesintisiz yapıyor. Cihaz üzerinde yenilikçi tasarıma sahip beş adet anten yer alıyor. Bu da daha geniş kapsama alanı ve daha düzgün bir Wi-Fi anlamına geliyor. Üç adet 2.4 GHz kanalını, iki adet de 5 GHz kanalını destekleyen bu antenler, sinyal kalitesini azaltan parazit sorununu da engelliyor.  Archer C60 yönlendirici, çocukların zararlı sitelere erişimin engellemeyi kolaylaştıran bir ürün. Ebeveyn Kontrolü özelliği ile anne-babalar son derece kolay bir şekilde kara ve beyaz liste oluşturabiliyor; web erişimi seviyesini sınırlamak için URL engelleme yapabiliyor.

Şık tasarımıyla göze çarpan yönlendirici: TP-Link Archer C60

Misafir Ağı özelliğini kullanarak hem konuklar Wi-Fi’a bağlanabiliyor hem de ağ güvende oluyor. Üstelik bu özelliklerin hepsi pek çok kullanıcıya zor gelen web arayüze girmeden, akıllı telefonlardan kolayca yapılabiliyor. TP-Link’in iOS ve Android destekli Tether uygulaması ile cihazı kontrol etmek de mümkün. Şık tasarımıyla da dikkat çeken cihazın fiyatı ise 245 TL.