reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer C50

TP-Link Archer C50 yönlendirici için yeni fiyat avantajı [Nisan 2024]

TP-Link Archer C50 router (yönlendirici) için indirim fırsatı var. Cihaz yüksek bağlantı hızının yanı sıra farklı bağlantı tipi desteği ile de dikkat çekiyor.

Yönlendirici çift kanal desteği ile eşzamanlı olarak 2,4 GHz kanalında 300 Mbps, 5 GHz kanalında ise 867 Mbps kablosuz yüksek hızlara ulaşabiliyor.  802.11n destekli cihazlara kıyasla üç kat daha hızlı kablosuz bağlantı sunabilen Archer C50 modelinde dört anten bulunuyor.  Dört anten, tüm bağlantıları daha verimli ve kararlı hale getiriyor. PA, Wi-Fi gücünü artırıyorve LNA, Wi-Fi kapsama alanını genişletmek için alıcı hassasiyetini artırıyor. Archer C50’de USB bağlantı noktası bulunuyor. Bu sayede cihaza  yazıcı gibi cihazlar bağlanabiliyor ve ağa bağlanmaları ve ortak kullanmaları sağlanabiliyor. Ayrıca bu USB girişe bir harici disk takarak FTP sunucu aracılığıyla ev ya da ofis dışındayken de diskteki dosyalara ulaşmak ve paylaşmak mümkün olabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer C50 modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihaz, akıllı telefonlar üzerinden yönetmeyi sağlayan TP-LINK’in ücretsiz Tether uygulamasına destek veriyor. Bir satış kanalında 1.029 TL’ye satılan yönlendirici yapılan indirimle şu anda 949 TL‘ye temin edilebiliyor.

TP-Link
İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın