reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer C80

Güçlü Wi-Fi performansıyla dikkat çeken yönlendirici: TP-Link Archer C80

TP-Link, yeni yönlendiricisi TP-Link Archer C80 modelini Türkiye’de satışa sundu. 1.900 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen cihaz, ‘Akıllı Bağlantı’ özelliği ile gecikmesiz bir Wi-Fi bağlantısı vadediyor. 3×3 MIMO desteğiyle gelen TP-Link Archer C80,  üç akışta veri iletip alabiliyor.

802.11ac Wave2 destekli olan yönlendirici, toplamda 1900 Mbps kablosuz bağlantı hızlarına ulaşabiliyor. TP-Link’in yeni yönlendiricisinin üzerinde 4 adet harici, yüksek performanslı anten bulunuyor. Bu antenler Wi-Fi sinyallerini daha geniş bir alana iletebiliyor. Hüzmeleme teknolojisi sayesinde yönlendirici Wi-Fi’a erişen cihazları algılıyor ve Wi-Fi sinyal gücünü bu cihazlara yoğunlaştırıyor. Bu da daha iyi Wi-Fi performansı anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Archer C80 yönlendiricinin gelişmiş özelliklerinden bir diğeri ise Akıllı Bağlantı. Daha verimli bir Wi-Fi sinyal dağıtımı sağlayan bu özellik, yönlendiricinin her cihazın mevcut en iyi bandı kullanmasını sağlıyor. Cihaz  kablolu bağlantıda da hız ve güvenlik sunuyor. Cihaz üzerinde yer alan Gigabit Ethernet girişler sayesinde kullanıcılar yüksek hızda kablolu bağlantıya ulaşabiliyor.

TP-Link Archer C80 satış fiyatı ne kadar?

TP-Link’in iOS ve Android destekli Tether uygulaması sayesinde cihaz kolay kuruluyor. Bulut desteği sayesinde de yazılım güncellemeleri bulut hesabından alınıyor ve yönlendirici uzaktan yönetilebiliyor. IPv6, IPTV gibi özelliklere de sahip olan Archer C80’in fiyatı ise 86 dolar.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli