reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link AX6000

Tasarımı ve performansıyla sınırları zorlayan yönlendirici: TP-Link Archer AX6000

TP-Link, yeni Wi-Fi yönlendiricisi TP-Link Archer AX6000 modelini Türkiye’de satışa sundu. Wi-Fi 6 desteğiyle gelen yönlendirici özellikle online oyun, 4K/8K akış ve akıllı ev cihazlarının bağlantıları konusunda kullanıcılara kolaylık sunuyor.

Archer AX6000 ile dört kat daha fazla cihaz ağa bağlanabiliyor. Üç kat daha hızlı (6.000 Mbps) Wi-Fi bağlantısı sunan cihaz geniş bir Wi-Fi kapsama alanı sunuyor. Cihaz üzerinde yüksek kazançlı sekiz adet anten bulunuyor. Bu anten kapsama alanını genişletmeye imkan tanıyor. UFO gibi görünen tasarımıyla dikkat çeken model Wi-Fi bağlantısının yanı sıra kablolu bağlantıda da yüksek hız sağlıyor. Cihaz üzerinde sekiz adet gigabit Ethernet girişi, bir adet 2.5 Gbps WAN girişi, iki adet de USB 3.0 girişi yer alıyor. Cihazda bir adet USB-A ve bir adet USB-C bağlantı noktası mevcut. TP-Link’in yeni yönlendiricisinde bir ana, ikisi yardımcı işlemci olmak üzere üç adet işlemci ile 1 GB’lık bellek yer alıyor. Yönlendirici bu sayede aynı anda birden fazla yüksek talepli uygulamayı başarılı bir şekilde yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer AX6000 satış fiyatı ne kadar?

Yönlendirici iOS ve Android destekli TP-Link Tether uygulaması ile cihaza Bluetooth’tan bağlanarak kolayca kurulabiliyor Ebeveyn denetimleri, cihaz öncelikleri gibi her tür ayar yine akıllı telefonlar ile ve Tether uygulaması üzerinden kolayca yapılıyor. Wi-Fi 6 teknolojili TP-Link Archer AX6000’in satış fiyatı ise 380 dolar.