reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer AX90

Sekiz antenli Wi-Fi canavarı: TP-Link Archer AX90

TP-Link, Wi-Fi 6 teknolojisine destek veren yönlendiricisini satışa sunuyor. TP-Link Archer AX90 isimli yönlendirici kablolu ve kablosuz bağlantıda yüksek hız, geniş kapsama alanı ve  çok cihaz desteği sunuyor. Üç bant desteğine sahip olan Archer AX90, toplamda 6.600 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor.

Advertisement

Yönlendirici, hem Wi-Fi 6, hem akıllı anten (hüzmeleme/beamforming) teknolojilerinin sağladığı daha geniş kapsama alanını sekiz güçlü anteni ile destekliyor. Böylece evin her köşesine Wi-Fi sinyalleri erişebiliyor, daha kararlı bir kablosuz bağlantı elde ediliyor.

Yönlendiricinin üzerinde biri 2.5 Gb/sn, diğeri 1 Gb/sn’lık iki adet WAN/LAN bağlantı noktası ve üç adet de Gigabit LAN bağlantı noktası yer alıyor. Bu bağlantı noktalarına oyun konsolu, akıllı TV gibi cihazları kablo ile çok yüksek hızlarda bağlamak mümkün oluyor. Ayrıca USB’den bağlanan cihazlar için de biri USB 3.0 olmak üzere iki adet USB girişi yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer AX90 satış fiyatı ne kadar?

TP-Link’in kapsamlı yeni güvenlik paketi olan HomeShield yönlendiricide yer alıyor. HomeShield, ağın taranmasından raporlamaya, ebeveyn denetimlerinden öncelikler belirlemeye ve IoT cihazlarını yönetmeye kadar gelişmiş pek çok güvenlik özelliğine sahip ve son derece kolay kullanılıyor. Bunun yanı sıra WPA3 destekli olan cihaz, ağın korunmasını da en üst seviyede sağlıyor. TP-Link OneMesh desteği de bulunan cihazın Türkiye fiyatı ise 265 dolar.

İlginizi Çekebilir

Sony bir elektrikli otomobil geliştiriyor