reklamı kapat

POPÜLER

realme 8 pro

Realme 8 Pro’daki 108 megapiksellik kamera dünyada bir ilke imza atıyor

realme, realme 8 serisinde kullanılacak ilk 108 megapiksel kamerasını tanıttı. Dünyanın ilk “tilt-shift” (perspektif düzeltme), “tilt-shift” (perspektif düzeltme), “Starry” zaman atlamalı video ve yeni portre filtreleri kamerada sunulan yenilikler arasında göze çarpıyor.

realme 8 Pro, birincil kamera olarak 12.000 x 9.000 piksel ve 1/1,52″ genişliğe sahip Samsung’un 108 megapiksellik HM2 sensörünü kullanıyor. realme telefonların daha fazla ışığın olduğu koşullarda mükemmel görüntüler çekmesini sağlayan HM2, ayrıca dokuzu bir arada piksel gruplama, ISOCELL Plus ve Smart-ISO desteğine sahip.

realme 8 Pro ile çekilen 108 MP fotoğraflar, hem aydınlık hem de karanlık alanlarda canlı renkleri ve keskin ayrıntıları sayesinde dengeli bir genel pozlama sunuyor. Bu kamera teknolojisi sayesinde ayrıntılar, yakınlaştırma yapıldıktan sonra dahi keskinliğini koruyor. realme 8 Pro, yeni Sensör İçi Yakınlaştırma teknolojisi sayesinde daha yüksek yakınlaştırma netliğine olanak veriyor. realme 8 Pro’nun 3x modu yeni Sensör İçi Yakınlaştırmayı etkinleştirirken sensör görüntü oluşturmak için sadece yakınlaştırılmış kısımla eşleştirilen 12 MP alanı kullanıyor. 12 MP fotoğrafta alan daha küçük olduğundan görüntü daha hızlı işlenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

realme 8 pro yeni kamerasıyla bir ilke imza atıyor

realme, yeni Starry Modu ile Starry Zaman Atlamalı Videoyu ilk defa akıllı telefonlara 8 Pro ile getiriyor. Starry zaman atlamalı videolar genellikle profesyonel kameralar aracılığıyla birden fazla klip çekilerek ve ardından bu kliplerin bilgisayarda video düzenleme yazılımı aracılığıyla sentezlenip birleştirilmesiyle oluşturuluyor.

İlginizi Çekebilir

Sony bir elektrikli otomobil geliştiriyor