reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link TL-PA4020P

600 Mbps’ye varan bağlantı hızı sunan powerline adaptör: TP-Link TL-PA4020P

TP-Link, yeni powerline adaptör kitini kullanıcıların beğenisine sundu. TP-Link TL-PA4020P olarak adlandırılan adlı cihaz, iki adaptörden oluşuyor ve 600 Mbps’ye varan bağlantı hızlarına ulaşabiliyor.

Cihaz, 300 metreye kadar elektrik hattında iletim yapabiliyor.  İki adaptörden biri modeme bağlanıp elektrik prizine takılıyor. Böylece elektrik hattı, interneti de iletir hale gelmiş oluyor. Diğer adaptör, internete nerede erişilmek isteniyorsa oradaki bir prize takıldığında o odaya da internet taşınmış oluyor. Ağ güvenliği için her iki adaptör üzerinde bulunan eşleşme düğmelerine basmak yeterli oluyor. TP-Link’in belirttiğine göre powerline TL-PA4020P, kullanılmadığı zamanlar otomatik olarak tasarruf moduna geçiyor. Cihaz bu sayede enerji tüketimini yüzde 85’e varabilen oranda azaltıyor. Kablo ile bağlantı desteği sağlayan TL-PA4020P’ye Ethernet kablosu ile internete erişilmesi istenen tüm cihazlar bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link TL-PA4020P satış fiyatı ne kadar?

Adaptör üzerinde iki adet LAN girişi bulunuyor. Böylece aynı anda iki cihaz bağlanabiliyor ve her ikisinde de hızlı bir internet deneyimi yaşanıyor. Cihazda güç soketinin yer alması da dikkat çeken bir diğer detay. Böylece kullandığı prizin yerine ek bir priz sağlıyor. Adaptör üzerindeki bu prize normal bir duvar prizi gibi ek bir cihaz yada anahtarlı uzatma kablosu bağlanabiliyor. TP-Link L-PA4020P kit Türkiye’deki fiyatı 78 dolar.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli