reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link TL-PA7017P

Gigabit hızında kablolu internet arayanlara TP-Link TL-PA7017P ve TL-PA7017

TP-Link, iki yeni powerline adaptörünü Türkiye’de satışa sunuyor. TL-PA7017 ve TP-Link TL-PA7017P olarak adlandırılan adaptörler, gigabit (1.000 Mbps) hızında bağlantı sağlıyor.

TL-PA7017 ve TL-PA7017P modellerinin tüm özellikleri ise aynı. Sadece TL-PA7017P modelinde adaptörlerin üzerinde ek bir priz yer alıyor. Böylece kullanılan prizin yerine kullanıcılara bir priz sunulmuş oluyor.

Her iki model de HomePlug AV2 standardını destekliyor ve 1.000 Mbps bağlantı hızına ulaşabiliyor. Bu sayede online oyun, HD film gibi uygulamalar rahatlıkla çalıştırılabiliyor, büyük dosyalar kısa sürede aktarılabiliyor. 300 metreye kadar elektrik hattında sorunsuz çalışan ürünlerin üzerinde yer alan gigabit bağlantı noktasına akıllı TV, masaüstü bilgisayar, oyun konsolları bağlanabiliyor. Powerline adaptörlerin kurulumları son derece kolay ve hızlı. İki adaptörden oluşan kit halinde satışa sunulan ürünlerdeki adaptörlerden biri modeme Ethernet kablosu ile bağlanıp elektrik prizine takılıyor. Diğer adaptör internetin olması istenen odadaki elektrik prizine takılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link TL-PA7017P ve TL-PA7017 modellerinin satış fiyatları ne kadar?

TP-Link’in yeni powerline adaptör kitleri, Güç Tasarrufu Modu sayesinde yüzde 85’e varan enerji tasarrufu sağlayabiliyor. Aktif bağlantı olmadığı zamanlarda otomatik olarak Çalışma Modu’ndan Güç Tasarrufu Modu’na geçen cihaz, bu sayede hem elektrik tüketimini azaltıyor hem de çevreye daha az zarar vermiş oluyor. TL-PA7017 Kit satış fiyatı 65,30 dolar, TL-PA7017P Kit satış fiyatı ise 74 dolar.

İlginizi Çekebilir

Android dünyasına Xbox oyunlarını getiren servis