reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link TL-WPA7517KIT

Kablolu ve kablosuz bağlantı sunan powerline adaptör: TP-Link TL-WPA7517

TP-Link, powerline adaptör ailesine yeni bir üye daha ekliyor. TP-Link TL-WPA7517KIT olarak adlandırılan cihaz, hem kablolu hem de kablosuz bağlantı desteğine sahip.

TP-Link’in yeni modeli iki adaptörden oluşan kit halinde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Adaptörlerden biri modem ya da yönlendiriciye Ethernet kablosu ile bağlanıp elektrik prizine takılıyor. Diğer adaptör başka bir prize takılıp ‘eşleştir’ tuşuna basıldığında cihazlar çalışır hale geliyor. Mevcut ağın adı ve şifresi değişmeden ağa bağlanılabiliniyor. İkinci adaptör internete nerede erişilmek isteniyorsa oradaki prize takılıp kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link TL-WPA7517 ile gigabit hızında kablolu bağlantı

TL-WPA7517’nin altında bir adet Gigabit Ethernet yer alıyor. Bu yuvaya istenen cihazlar kablo ile bağlanıp Gigabit hız vadediyor. Powerline adaptörler bir prizden alınıp başka bir prize rahatlıkla bağlanabiliyor ve internet o prizin olduğu bölgeye taşınmış oluyor. TL-WPA7517KIT, aynı zamanda kablosuz (Wi-Fi) bağlantıda da yüksek hız değerlerine sahip. AC destekli adaptörler ile 5GHz bandında 433 Mbps, 2.4GHz bandında ise 300 Mbps olmak üzere toplamda 750 Mbps kablosuz hızlara ulaşılıyor. Cihaz aynı zamanda iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen tpPLC uygulamasıyla kolay bir şekilde iletişim kurabiliyor. Cihazın Türkiye’deki fiyatı ise 100 dolar.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin telefonları burada test ediliyor