reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Tapo C100

Uygun fiyatlı ev güvenlik kamerası: TP-Link Tapo C100

TP-Link, Tapo serisinin yeni güvenlik kamerası TP-Link Tapo C100 modelini satışa sundu. Tapo C100 model kamera, gece ve gündüz çekim özelliği dışında hareket algılama, ses ve ışık alarmı özellikleriyle dikkat çekiyor.

Uygun fiyat etiketiyle de göze çarpan kamera 1080p çözünürlük kalitesine sahip. Geceleri de 20 metreye kadar görüş mesafesi sunan kamera, bir hareket algıladığında bildirim göndererek evsahiplerini uyarıyor. Bu tür durumlarda evde ışık ve ses efektleri varsa, bunlar devreye girerek istenmeyen misafirler korkutulabiliyor. Kullanıcılar hareket algılama bölgelerini kendileri belirleyebiliyor. Yalnızca seçilen alanlarda hareket algılandığında bildirim geliyor.

Tapo C100 kamerada çift yönlü ses iletme özelliği bulunuyor. İki yönlü ses iletme özelliği sayesinde evdekilerle sesli iletişim kurulabiliyor. Tapo C100 kamera, güvenlik ve gizliliği bir arada sunuyor. Cihazda yer alan Gizlilik Modu, mahremiyet sağlamaya yarıyor. Evde veya bir odada gizlilik sağlanmak istendiğinde bu mod çalıştırılarak kamera merceği fiziksel olarak kapatılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Tapo C100 Türkiye fiyatı ne kadar?

128 GB kapasiteli micro SD kart desteği yer alan Tapo C100 kamera ile görüntüleri kaydetmek ve depolamak da mümkün. Kameranın kurulumu ve kullanımı son derece kolay. TP-Link’in ücretsiz Tapo uygulaması sayesinde akıllı telefonlardan kamera hem kurulabiliyor hem de her tür ayarı yapılabiliyor.  Cihazın Türkiye’deki satış fiyatı ise 40 dolar.

İlginizi Çekebilir

Android dünyasına Xbox oyunlarını getiren servis