reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link TL-WA1201

Küçük işletmelere özel çok işlevli ağ cihazı: TP-Link TL-WA1201

TP-Link, yeni Wi-Fi çözümünü satışa sundu. TP-Link TL-WA1201  olarak adlandırılan cihaz, kablolu ağı kablosuz ağa dönüştüren bir erişim noktası olarak dikkat çekiyor.

Cihaz bununla birlikte üç farklı işleve daha sahip. Tek bir kasada dört Wi-Fi işlevi sunan ürün, bu sayede küçük işletmeler için ekonomik bir çözüm sağlıyor.  Erişim noktası modu dışında Wi-Fi menzil genişletici, çoklu SSID ve istemci  modları olan cihaz, küçük işletmelerin Wi-Fi konusundaki tüm ihtiyaçlarını bir kasada sunuyor.

TP-Link TL-WA1201 erişim noktası, kısıtlı portal özelliği sayesinde güvenli konuk ağı
oluşturuyor. Müşterilerin bu ağa güvenle bağlanması ve ağ güvenliğinin de korunmasını sağlayan bu
özellik, aynı zamanda işletmelere tanıtım yapma olanağı da sunuyor. Cihazda yer alan Çoklu SSID modu sayesinde tek bir ağ altında, farklı erişim özellikleri olan dört ayrı alt ağ oluşturulabiliyor. Adları ve erişim özellikleri farklı olan bu ağlar ile örneğin personelin eriştiği Wi-Fi ağı ile müşteri ağı ayrılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TL-WA1201, işletmelere sadece kullanım ve kurulum avantajı sunmuyor; aynı zamanda güçlü bir WiFi
ağı oluşturmalarını da sağlıyor. Çift bant desteği olan ve 802.11AC standardındaki cihaz, bu sayede
daha hızlı ve performansı yüksek Wi-Fi ağı oluşturuyor.

TP-Link TL-WA1201 satış fiyatı ne kadar?

Toplamda 1200 Mbps (5 GHz bandında 867 Mbps, 2.4 GHz bandında 300 Mbps olmak üzere) kablosuz hızlara ulaşabilen ürün, ağ yoğunluğunu iki banda dağıtarak tıkanıklığı önlüyor. MU-MIMO teknolojisi ise iki kat daha hızlı performans sağlıyor. Küçük işletmeler için ideal bir ağ çözümü olan TL-WA1201, aynı zamanda evlerde de kullanılabiliyor. Cihazın satış fiyatı ise 63 dolar.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli