reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Elantra N

İlk resmi detaylar; Hyundai Elantra N için geri sayım başladı

Performans departmanını ellerinden doğacak dördüncü binek model olarak asfalta inecek Hyundai Elantra N, özellikle tasarımıyla en dikkat kışkırtıcısı olma yolunda.

Hyundai’nin performans kolu olan N Departmanı, markanın yükselişindeki payını artırma konusunda sıkı çalışmalara devam ediyor. Genellikle aileler tarafından tercih edilen sedan otomobillere yeni bir soluk getiren Hyundai, popüler Elantra modelinde de sportif N Line serisine yer veriyor. Departmanın kendine has imzalı yeni basamaklı ızgarası, motor sporlarından ilham alan geniş hava girişli ön tamponu, mat gri arka difüzörü, çift çıkışlı egzoz sistemi ve 18 inçlik jantlarıyla oldukça agresif bir yapıda olan Hyundai Elantra N, normal versiyona göre daha düşük ve daha geniş bir duruş sergiliyor. Elantra N Line’ın yandan görünüşü de oldukça ilgi çekici bir karaktere sahip olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Elantra N ailenin dinamiklerini yeni bir kitleyle buluşturacak

Daha büyük frenlere sahip aracın 18 inç alaşım jantları, sportif estetiğini daha da ön plana çıkarıyor. Yan aynalar, N Line logolar ve parlak siyah plastik parçalarla sıra dışı çizgiler de amacına uygun olarak desteklenmiş oluyor. Hyundai, performans ve ralli tutkunları sayesinde popüler olan N markasının daha da yaygınlaşması için N Line versiyonlarına diğer modellerinde de yer verecek. Güncel olarak Veloster N, i30 N ve i30 Fastback N’nin yanı sıra belirli pazarlarda birkaç N Line modelini de sunan Hyundai, günlük kullanımda sportif ruhu hissettirmek adına en küçük modelden en büyük SUV’a kadar, hemen hemen tüm modellerinde N imzalı parçalar ve gövde kitlerini kullanacak.

İlgili video

Yeni Hyundai i20 karşımızda