reklamı kapat

POPÜLER

2021 Hyundai Elantra N

Hyundai Elantra N için tanıtım öncesinde heyecanlandıran ipuçları

Kona sonrası performans departmanının bir başka özel formülü olacak Hyundai Elantra N, ilk ipucu görselleriyle mesaj vermeye başladı.

Hyundai’nin N ürün gamına eklemeye hazırlandığı son isim Elantra için mesajlar başlıyor. Ailenin tasarım bazında en farklı modellerinden birisi olan sedan, bu gövde tipiyle N rozetinin harmanlandığı ikinci proje konumunda. Hyundai cephesi de tanıtımı için gün saydığı model için resmi kanatlarından ilk ipuçlarını gönderdi. Süreç içerisinde kamuflajlı olarak fotoğrafçıların radarına takılan Hyundai Elantra N, sportif altyapıyı destekleyecek tasarım unsurlarıyla halihazırdaki farklı çizgilerini bambaşka bir noktaya taşımaya hazır gibi görünüyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Elantra N karakteristik çizgileriyle dikkat çekecek

Beraberinde iki karelik fotoğraf getiren paylaşımda Elantra N’nin dış tasarımındaki hayati parçalardan detaylar var. Arka bölümde revize edilen gövde panelleriyle birlikte versiyona özel olarak dahil edilen spoiler da ayırt edici niteliktekiler arasında. Elantra’nın karakteristik arka stop tasarımı da, bu formülde çok daha çekici olacak gibi görünüyor. İkinci fotoğraf ise bizleri bekleyen özel tasarım jantları karşımıza çıkartıyor. Tüm N modellerinde kullanılan Performans Mavisi isimli renk seçeneğini de bu görsellerde ön plana çıkartmak mümkün. Teknik nitelikleri henüz paylaşılmayan modelin kaputunun altında 2.0 litrelik benzinli motorun konumlandırılmasını bekliyoruz. Önümüzdeki günlerde tanıtım tarihiyle birlikte daha fazla detay karşımızda olacak.

İlgili video