reklamı kapat

POPÜLER

Splach Transformer elektrikli scooter

Mini motosiklet ile elektrikli scooter bir araya geldi: Transformer [izle]

Elektrikli ilginç araçlar arasına bu sefer Splach imzalı ilginç ürün Transformer eklendi. Model mini motosiklet ile elektrikli scooter temelini birleştiriyor.

Splach Transformer, önümüzdeki ay Indiegogo üzerinde destek arayacak bir projenin merkezinde yer alıyor.

Ürün yukarıda da dediğimiz gibi iki formu bir araya getiriyor. Model istenirse bir mini motosiklet gibi oturularak kullanılabiliyor. Ancak bu yapı çok da uygun ya da konforlu durmuyor.

Modelin diğer formu ise tam olarak bir elektrikli scooter oluyor. Ürün yukarıdaki videoyu izleyince sizin de görebileceğiniz üzere esasen bu yapıda kullanılması için tasarlanmış.

Araziye uygun bir yapısı olan ve hem ön hem de ortasında süspansiyon sistemleri olan Splach, çiftli yapı nedeniyle boyutu ayarlanabilir gidon sistemiyle geliyor.

Tamamen elektrikli yapıdan olan Splach Transformer, aktarıldığı kadarıyla 960W maksimum güç sunan bir elektrik motoru üzerine kuruluyor. Bu motor ile ürün 38 km/s hıza çıkabiliyor.

Çıkarılabilir şekilde tasarlanan pil paketiyle 45 km menzil getiren ilginç elektrikli scooter, disk frenlere sahip ve yerleşik LED aydınlatma da taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Splach Transformer elektrikli scooter olarak çok eğlenceli zamanlar vadediyor

Modelin şimdilik açıklanan fiyat 999 dolar seviyesinde yer alıyor. Ancak bunun Indiegogo fiyatı olduğunu belirtelim.

Model resmi olarak satışa çıktığı zaman tam 2.999 dolardan satılacak. Yani Indiegogo temelli ön sipariş fiyatı çok uygun olacak.