reklamı kapat

POPÜLER

LEGO gibi duran ilginç elektrikli scooter: EV4 Gremlin [Video]

Çok uzun zamandır geliştirme aşamasında olan Jack Skopinski imzalı elektrikli scooter EV4 Gremlin sonunda satışa sunuldu. İşte detaylar;

Elektrikli bisiklet ve elektrikli motosiklet modelleri yanında elektrikli scooter pazarı da aktif olarak büyümeyi sürdürüyor. Bu pazarın satışa sunulan en son üyelerinden olan EV4 Gremlin, birçok rakibine hiç ama hiç benzemiyor. Yapısı gereği aslında bir elektrikli motosiklet gibi de duran model, ilk bakışta bir LEGO Technic ürünü izlenimi de oluşturuyor. Tüm parçaları aşağıda da görebileceğiniz üzere ayrı gelen ve bu açıdan keyifli bir montaj süreci gerektiren ürün, endüstriyel yapısıyla dikkat çekiyor ve oldukça canlı renk seçenekleriyle elde edilebiliyor. Üç teker üstüne kurulan ve önde iki tekerleği yer alan Gremlin, bu açıdan üç tekerli motosikletler gibi bir kullanım getiriyor. Bunu direkt olarak yukarıdaki videoda da gözler önüne seren firma, katlanabilir yapıda olduğundan otomobil bagajında taşımanın kolay olduğu elektrikli scooter modelinin 24,5 kg ağırlığında olduğunu aktarıyor. İki tip pil seçeneği bulunan ve burada yapılacak tercihe göre ağırlığı 37 kg’a kadar çıkan EV4 Gremlin, 350W elektrik motoru ile 25 km/s hıza ulaşabiliyor. Menzili ise 30 km seviyesinde olan ürün, hafif arazilerde de rahatlıkla yol alabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EV4 Gremlin gerçekten ilginç bir elektrikli scooter

Firmanın burada ulaşabileceğiniz yedinci ürün olan EV4 Gremlin, açıklandığı kadarıyla 1.000 dolarlık bir fiyata sahip. Eğlence amaçlı güzel görünen ürün, Polonya’da tasarlanmış ve orada üretiliyor.