reklamı kapat

POPÜLER

star wars

Tasarımıyla dikkat çeken Star Wars temalı pişirici

San Franciso merkezli mutfak gereçleri ve ev eşyaları satan Williams-Sonoma, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününü Star Wars temalı pişiricilerle kutluyor. Çok yönlü pişiricilerde beş farklı Star Wars temasıyla geliyor.

Tasarımıyla fimin hayranları kadar teknoloji tutkunlarının da ilgisini çekeceğini söyleyeceğimizi pişirici 80 ila 120 dolar arasında değişen bir fiyatla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.  BB-8 temalı pişiricide turuncu, gri ve beyaz renk seması göze çarpıyor. Yedi fonksiyonu ile daha küçük öğünler ve garnitürler için ideal bir boyutta olduğunu söylemek mümkün. Düdüklü tencere, yavaş pişirme, pirinç pişirme, buharlı pişirme, sote tava, yoğurt makinesi ve daha sıcak pişirme ayarlarını bünyesinde barındırıyor. Pişirici aynı zamanda çorba / et suyu ve sıcak tutmak da dahil olmak üzere 11 yerleşik gıda programını bünyesinde barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars temalı pişiriciler Türkiye’de satışa sunulacak mı?

Pişiricilerde göze çarpan bir diğer tema ise Darth Vader. Darth Vader Instant Pot Duo, parlak ve mat siyahın bir karışımı olarak karşımıza çıkıyor. R2-D2 modeli de tasarımıyla dikkat çekiyor. Bu model daha büyük kapasiteye ve 13 programa sahip.  Filme hayran birisiyseniz ve mutfakta yemek yapmayı seviyorsanız bu pişiricilerin ilginizi çekeceğini belirtelim. Yurt dışında satışa sunulan pişiricilerin Türkiye’de satışa sunulması beklenmiyor.

İlginizi çekebilir

Disney+’ın Marvel dizilerinden ilk video!