reklamı kapat

POPÜLER

xiaomi

İndirime girdi; Xiaomi pilav pişiricisinin Türkiye fiyatı düştü

Xiaomi’nin 2016 yılında tanıttığı akıllı pirinç pişiricisini kısa bir süre önce Türkiye’deki ilk mağazasında satışa sunmuştu.

Vadistanbul’daki Mi Store’da satış fiyatı 1.299 TL olarak açıklanan pilav pişirici dün Forum İstanbul’daki mağazada 899 TL idi. Xiaomi yetkilileri yarın açacağı mağazada bu fiyat üzerinden de indirime gideceğini belirtiyor. Yüzde 15 tutar haricinde pilav pişiricisine ekstra bir indirimin gelmesi bekleniyor.

Çeşitli pirinç pişirme tarifleriyle gelen pirinç pişiricisinde indüksiyon ısıtma sistemi bulunuyor. PFA yapışmaz kaplama özelliğine de sahip olan pirinç pişiricisi telefonlara yüklenen uygulama üzerinden de kontrol edilebiliyor. Bir pilavı ortalama 25 dakikada pişirebilen cihazın kompakt bir tasarıma sahip olduğunu söyleyelim. Akıllı pilav pişiriciyle uyumlu uygulama sayesinde kullanıcılar pirinç paketlerindeki barkodları uygulamaya okutabiliyor ve akıllı pişirici pirinç paketlerindeki bu bilgilere göre pilavı pişirebiliyor.

Pirinç pilavını doğru pişirme konusunda kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan ocağın 200’ün üzerinde pirinç üreticisi şirkete destek verdiği belirtiliyor. Cihaz özellikle kadınları hedef alsa da sunduğu teknoloji sayesinde erkek tarafından da tercih edileceğini söyleyelim. Akıllı pirinç pişiricisini satın almayı düşünüyorsanız Vadi İstanbul’daki Mi Store mağazasına ve Forum İstanbul’daki Mi Store’a uğrayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üçüncü Xiaomi mağazası da yolda

Xiaomi’nin önümüzdeki günlerde yeni ürünlerini de Türkiye’deki mağazasında satışa sunması bekleniyor. Şirketin önümüzdeki günlerde iki mağazasını Bayrampaşa’daki Forum İstanbul’da açmayı planlıyor. Türkiye’deki ikinci Xiaomi mağazasının ne zaman açılacağı ise henüz bilinmiyor. Konu hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlgili video