reklamı kapat

POPÜLER

Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch filminin fragmanı nihayet yayında! [İzle]

Heyecanla beklenen Black Mirror: Bandersnatch filminden ilk fragman geldi. Toplam 5 saatlik içeriği bulunan filmin interaktif olması bekleniyor.

Netflix’in haftalar önce 28 Aralık‘ta yayınlanacağını sızdırdığı Black Mirror: Bandersnatch filminden nihayet ilk fragman paylaşıldı. Bu zamana kadar kapalı kapılar ardında tutulmaya çalışılan proje, fragmanını dahi yayından bir gün önceye kadar saklamış durumda. Black Mirror’ın ilk interaktif içeriği olacağı söylenen Bandersnatch ne yazık ki bu bilgiyi fragmanda belli etmiyor. Ancak filmin toplamda 5 saatlik devasa bir içeriğe sahip olduğu da sızan bilgiler arasındaydı. Geri sayımı resmen başlatan Bandersnatch, Netflix Türkiye kütüphanesinde yarın yayına girecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gerçekliği sorgulayan programcı

Türkçe altyazılı fragmanı da paylaşılan filmin açıklama kısmında konu özeti ise şu şekilde belirtilmiş: “1984’te, genç bir programcı kapsamlı bir fantastik romanı video oyunu olarak uyarlarken gerçekliği sorgulamaya başlar ve çok geçmeden kendini akılalmaz bir mücadelenin içinde bulur.

Black Mirror: Bandersnatch filmi 1984’de geliştirilen aynı isimli oyundan doğrudan ilham alıyor gibi görünüyor. Söz konusu oyun ne yazık ki tamamlanamamıştı. Filmin başrolünü ise Dunkirk filminde de izlediğimiz Fionn Whitehead üstleniyor. Filmin Türkçe altyazlı fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.