reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi

Türkiye fiyatı açıklanan Xiaomi pirinç pişiricisi ve tüm özellikleri

Xiaomi’nin 2016 yılında tanıttığı akıllı pirinç pişiricisini Türkiye’de satışa sundu. Xiaomi Mi pirinç pişirici 3L olarak adlandırılan cihaz, kullanıcıların lezzetli yemekler yapmaya imkan tanıyor.

Çeşitli pirinç pişirme tarifleriyle gelen pirinç pişiricisinde indüksiyon ısıtma sistemi bulunuyor. PFA yapışmaz kaplama özelliğine de sahip olan pirinç pişiricisi telefonlara yüklenen uygulama üzerinden de kontrol edilebiliyor. Bir pilavı ortalama 25 dakikada pişirebilen cihazın kompakt bir tasarıma sahip olduğunu söyleyelim. Akıllı pilav pişiriciyle uyumlu uygulama sayesinde kullanıcılar pirinç paketlerindeki barkodları uygulamaya okutabiliyor ve akıllı pişirici pirinç paketlerindeki bu bilgilere göre pilavı pişirebiliyor. Pirinç pilavını doğru pişirme konusunda kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan ocağın 200’ün üzerinde pirinç üreticisi şirkete destek verdiği belirtiliyor. Cihaz özellikle kadınları hedef alsa da sunduğu teknoloji sayesinde erkek tarafından da tercih edileceğini söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi pilav pişiricisinin Türkiye fiyatı ne kadar?

Xiaomi Mi pirinç pişiricisinin Türkiye fiyatı ise 1.299 TL. Akıllı pirinç pişiricisini satın almayı düşünüyorsanız Vadi İstanbul’daki Mi Store mağazasına uğrayabilirsiniz. Xiaomi’nin önümüzdeki günlerde yeni ürünlerini de Türkiye’deki mağazasında satışa sunması bekleniyor. Şirketin önümüzdeki günlerde iki mağazasını Bayrampaşa’daki Forum İstanbul’da açmayı planlıyor. Türkiye’deki ikinci Xiaomi mağazasının ne zaman açılacağı ise henüz bilinmiyor. Konu hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Parmak boyutlu kamera model, DJI Osmo Pocket