reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filminin konusu ortaya çıktı

Avengers Endgame‘in ardından izleyici karşısına çıkacak olan Spider-Man far From Home filminin tam olarak neyi konu edeceği sonunda belli oldu. Görünen o ki karşımızda beklediğimizden farklı bir film olacak.

Bildiğiniz gibi Spider-Man ekibi geçtiğimiz günlerde Brezilya’da gerçekleştirilen Comic Con Experience 2018‘e konuk oldu. Hatta bu etkinlik sırasında filmin fragmanı katılımcılarla paylaşıldı. Bu etkinlikte Tom Holland ve Jake Gyllenhaal da yer alıyordu. Sevilen oyuncular büyük merakla beklenen Spider-Man Far From Home filminin tam olarak neyi konu edeceğini şu sözlerle açıkladı:

“Spider-Man Far From Home filminde Elementals adında yaratıklar göreceğiz. Bunlar elementlerden oluşan ve dünyayı tehdit eden yaratıklar olacak. Enteresan bir şekilde Mysterio, Elementals konusunda fazlasıyla bilgiye sahip olacak. Üstelik onların dünyada bir an önce gitmesini isteyecek. Bunun üzerine Nick Fury, Mysterio’nun yardımını isteyecek. Çünkü bu canlıları anlayan tek kişi o olacak. Böylece Spider-Man ve Mysterio birlikte çalışmaya başlayacak. Fakat ikilinin kazanması için Spider-Man’in yöntemlerini biraz değiştirmesi gerekecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Spider-Man Far From Home filmi 5 Temmuz 2019‘da beyaz perdedeki yerini alacak. Bakalım bu söylenenlerden ne kadarı doğru çıkacak? Beklemediğimiz ne gibi sürprizlerle karşılaşacağız.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı