reklamı kapat

POPÜLER

avengers endgame

Gizemli Avengers Endgame görselinin sırrı çözüldü

Avengers Endgame son ayların en büyük gizemi desek, abartmış olmayız. Sonunda bu filme dair gizemlerden biri daha çözüldü. Russo kardeşlerin paylaştığı fotoğrafın ne anlama geldiği ortaya çıktı.

Avengers Endgame gizemi çözüldü

Kısaca hatırlatmak gerekirse, Joe ve Anthony Russo geçtiğimiz haftalara mavi ışık hüzmesi gibi görünen bir fotoğraf paylaşmıştı. Bu fotoğraf Avengers Endgame’in yeniden çekimlerinin tamamlandığını müjdelemişti. O masmavi ışığın ne gibi bir mesaj içeriyor olabileceği günlerce konuşuldu. Kimileri bunun proton silahıyla alakalı olduğunu düşünüyordu. Kimileri Avengers’in ismiyle bağlantılı olabileceğini düşünmüştü. Avengers Endgame fragmanının paylaşılmasıyla bu tahminlerden hiçbirinin doğru olmadığı ortaya çıktı.

Avengers Endgame

Russo kardeşlerin paylaştığı bu göeselin gizemini çözen Carter122 isimli Reddit kullanıcısı oldu. Şahin gözleriyle ufacık bir detayı fark eden Carter122, mavi ışığın Avengers Endgame’in fragmanındaki Iron Man kaskından geldiğini ortaya koydu. Bu durum Iron Man’in hasar görmüş kaskıyla Russo kardeşlerin paylaştığı fragmanı yan yana koyunca net bir şekilde ortaya çıkıyor. Böylece gizemli mesajın aslında Iron Man ile bağlantılı olduğunu anlıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Infinity War’dan sonra yaşanacakları gözler önüne sermesini beklediğimiz ve ilk fragmanıyla rekor kırmayı başaran Avengers Endgame’in 26 Nisan 2019‘da vizyona girmesini bekliyoruz. Paylaşılan ilk fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı