reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame fragman gizemi çözüldü

Avengers Endgame için paylaşılan son tanıtımda herkesin kimliğini merak ettiği gizemli bir kahraman yer alıyordu. Bu karakterin kim olduğun sonunda ortaya çıktı.

Öncelikle kısaca hatırlayalım, Avengers Endgame için Superbowl döneminde oldukça kısa bir tanıtım paylaşılmıştı. Bu tanıtımda yedi kahramanın Avengers üssünde yürüdüğünü ve bir anlamda savaşa hazırlandığını görüyorduk. Bunların sırasıyla Captain America, Thor, Black Widow, Rocket Raccoon, Ant-Man ve War Machine olduğu düşünülüyordu. Fakat en sondaki kahraman o kadar karanlıkta kalıyordu ki, onun kim olduğunu çözmek bir türlü mümkün olmamıştı. Fakat Avengers Endgame hakkındaki bu gizem uzun sürmedi. Reddit’te ForceGenius isimli bir Marvel hayranı bu gizemi çözmenin yolunu buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame fragmanını aydınlatan ForceGenius karakterlerin daha net göründüğü bir görüntü elde etmeyi başarıyor. Bu sayede uzun zamandır merak edilen gizemli karakterin Hawkeye ya da yeni adıyla Ronin olduğunu anlaşılıyor. Avengers Infinity War‘da yer almayan, bu sebeple büyük merak uyandıran Clint Barton‘ın önemli bir dönüşüm yaşayacağını biliyoruz. Ailesinin intikamını almak isteyen karakterin Avengers ekibine geri dönme konusunda sorun çıkartmayacağı bu görsel sayesinde anlaşılıyor. Onun hikayede önemli bir etkisi olacağına inanılıyor. Bakalım bu tahminler doğru çıkacak mı.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers End game tanıtımı