reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Captain Marvel

Avengers Infinity War sırasında Captain Marvel neredeydi?

Avengers Infinity War vizyona girdiğinde herkesin aklında aynı soru vardı: Her şey olurken Captain Marvel neredeydi? Sonunda bu sorunun yanıtını öğrendik.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Captain Marvel filminin ek sahnesine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un finalinde Thanos amacına ulaştı. Sonsuzluk Taşları’nı bir araya getirerek evrenin yarısını toza dönüştürdü. Nick Fury son anda Captain Marvel’a haber vermeyi başardı. Fakat Marvel hayranları aynı şeyi merak ediyordu: Şayet Carol Danvers ve Nick Fury 90’larda tanıştıysa onu neden daha önce görmedik? Fury neden ona son anda haber verdi? Daha da önemlisi Captain Marvel bunca zamandır nerede ne yapıyordu? Bu sorunun yanıtını Captain Marvel filminin vizyona girmesiyle birlikte aldık. Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige de Carol Danvers’ın Avengers Infinity War sırasında nerede olduğunu açıkladı.

“Filmi izlediğinizde cevabın kısmen orada olduğunu görüyoruz. Carol Danvers adaletsiz bir savaşın içinde. Bu duruma filmin belli bir noktasında değişiniyoruz. Kreeler ve Skrullar arasındaki mücadeleden bahsedildi. Carol Danvers onlara güvenli bir ev bulmak üzere yemin etti. Ardından yüce zihnin peşine düşmeye yemin etti. Tüm bunları gerçekleştirmesi ne kadar zaman aldı, ne kadar zordu diye düşündüğümüzde soru otomatik olarak yanıtlanıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kevin Feige’nin bu yanıtından anlıyoruz ki aradan ne kadar uzun zaman geçmiş olsa da, Captain Marvel’ın mücadelesi devam ediyor. Skrull ve Kreeler arasında neler yaşandığını ise ancak Captain Marvel 2’de öğrenebileceğiz gibi duruyor.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı