reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame filmindeki Peggy Carter gizemi

Marvel stüdyolarının paylaştığı Avengers Endgame tanıtımları izleyicilerin aklında yeni soru işaretleri oluşturdu. Bunlardan biri de Peggy Carter ile ilgili.

Unutanlar için kısaca bahsetmek gerekirse Peggy Carter, Steve Rogers’ın yarım kalan aşkı. Captain America The First Avengers filminde tanıştığımız bu karakter daha sonra Marvel Sinematik Evreni’nin güçlü kadın figürlerinden birine dönüştü. Hatta Agent Carter dizisiyle de televizyonda boy gösterdi. Captain America Winter Soldier filminde de onun yaşlandığını ve hayata gözlerini yumduğunu gördük. Onun cenazesine katılmak Steve Rogers’ı çok zorlayan olaylardan biri olmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel’ın paylaştığı ikinci Avengers Endgame fragmanında geçmişten bazı görüntüler yer alıyordu. Bu görüntülerin günümüzle bir paralellik kurması bekleniyor. Captain America’yı ise Peggy Carter’ın cenazesinde gördük. Carter aynı zamanda Endgame’in ilk fragmanında da yer alıyordu. Black Widow ve Captain America arasında “bu plan işe yarayacak” konuşması sırasında Steve Rogers’ı Peggy’nin fotoğrafını tutarken görüyorduk. Tüm bu ufak detaylar Marvel hayranları tarafından ipucu olarak algılandı. Captain America’nın beyaz perdedeki hikayesi sona yaklaşırken Peggy Carter’ın son bir kez daha izleyici karşısına çıkacağı düşünülüyor. Fakat onun hikayede nasıl bir yeri olacağını tahmin etmek şu aşamada pek mümkün değil.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı