reklamı kapat

POPÜLER

X-Men

X-Men serisinin yıldızı gözünü DC’ye dikti

20th Century Fox tarafından çekilen X-Men serisinde izleyici karşısına çıkan James McAvoy DC dünyasında hangi karaktere hayat vermek istediğini açıkladı.

Bildiğiniz gibi artık son bulduğunu tahmin ettiğimiz X-Men serisinde James McAvoy’u Profesör X rolünde izliyorduk. Onun genç haline hayat veren oyuncu çok yakında Dark Phoenix filminde boy gösterecek. Hayranların bekleyişi devam ederken enteresan bir gelişme yaşandı. James McAvoy geçtiğimiz günlerde kendi Instagram hesabı üzerinden canlı yayın açtı. Bu canlı yayında hayranlarından gelen sorulara yanıt verdi. Hayranlardan birinin “DC dünyasında hangi karakteri canlandırmak isterdin?” sorusunun ardından uzun süre düşünen X-Men yıldızı Riddler olarak cevap verdi. Ardından “Riddler olabilir. Gençken çok sevdiğim karakterlerden biriydi. DC gerçekten şahane kötülere sahip.” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası X-Men filmlerinde seyrettiğimiz James McAvoy’u DC sinema evreninde düşündüğümüzde aklımıza gelen ilk karakter kesinlikle Riddler olmuyor. Buna rağmen oyuncunun verdiği yanıttan sonra kendisinin harika bir Riddler olacağını düşünmeden edemiyoruz. Artık X-Men serisiyle bağı kopacak olan oyuncunun DC sinema evrenine dahil olması ihtimaller dahilinde. Kim bilir belki bu açıklamasından sonra Matt Reeves kendisiyle The Batman için irtibata geçer. Buna kesinlikle hayır demeyiz!

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı