reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame yönetmenlerinin sürdürdüğü Marvel gizemi

Avengers Endgame filminin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo kardeşler Marvel hayranlarını meraklandırmaya devam ediyor. İkilinin Twitter paylaşımları San Diego Comic Con’a işaret ediyor.

Russo kardeşlerin uzun zamandır Marvel filmleriyle karşımıza çıktığı zaten bilinen bir gerçek. Hatta onların macerası Captain America Winter Soldier ile başlamıştı. Bu keyifli süreç Avengers Endgame ile son buldu. Joe ve Anthony Russo daha önce bunun çekecekleri son Marvel filmi olduğunu açıklamış ve hayranlarını fazlasıyla üzmüştü. Ancak onların bu kararı değişmiş olabilir gibi görünüyor.

Avengers Endgame yönetmenlerinden gizemli paylaşımlar

Joe ve Anthony Russo ortak kullandıkları Twitter hesabı üzerinden Marvel odaklı gizemli paylaşımlar yapmayı sürdürüyor. Bunlardan ilki birkaç gün önce gelmişti. Paylaşılan videoda videoda 19 Temmuz 2019 tarihinin yer alması dikkat çekmişti. Fonda da 2017 senesindeki San Diego Comic Con panelinden hayran sesleri yer alıyordu. Şimdi ikili kısa bir video daha paylaştı. Bu videoda da Hall H yazısı yer alıyor. Önce tarih, sonra yer belirten bu videolar kesinlikle San Diego Comic Con 2019’a işaret ediyor. Fakat yönetmenlerin ne duyuracağı büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kimileri Comic Con’da Avengers Endgame ‘den yeni görüntülerin yayınlanacağını düşünüyor. Geri kalanlar hala Russo kardeşlerin yeni bir Marvel projesini duyuracağını ümit ediyor. Sonucun ne olduğunu öğrenebilmek için ise 19 Temmuz’a kadar sabretmemiz gerekecek. Umuyoruz hayal kırıklığı yaşamayız.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı